O nas

Piękne i funkcjonalne wnętrze to przyjemność życia i radość z użytkowania przestrzeni to miejsce do którego chce się wracać

Pracownia projektowa WNĘTRZA NA PLUS powstała z pasji do tworzenia wnętrz. Tworzę wnętrza nowoczesne i klasyczne, minimalistyczne i barokowe… Projektuję wnętrza domów prywatnych, mieszkań oraz powierzchni komercyjnych. Kreuję wybrane pomieszczenia typu: łazienka, kuchnia, salon sypialnia itp. Uważam, że dobrze zaaranżowane wnętrze to przede wszystkim wnętrze funkcjonalne. Odpowiedni układ stref funkcjonalnych wprowadza ład do pomieszczeń i kształtuje wewnętrzną przestrzeń budynku. Moim zadaniem jest dobór i skomponowanie wszystkich elementów ruchomych wyposażenia (np. meble, rzeźby) rodzaju i układu oświetlenia, kolorystyki jak i samą architekturę (np. ściany, sufit, otwory drzwiowe i wnęki, itp.), a także tekstyliów i dekoracji w harmonijną i spójną całość, stosownie do funkcji wnętrza i wymogów użytkownika. Dziś rynek materiałów wykończeniowych jest bardzo bogaty, dynamika postępu technologicznego wykorzystywanego we wnętrzach jest również duża. Moim zadaniem jest przedstawienie Państwu tych wszystkich możliwości i wybranie wspólnie jak najlepszej oferty zgodniej z indywidualnymi potrzebami oraz przeznaczonymi środkami finansowymi.

Często pracownicy sklepów z artykułami wnętrzarskimi posiadają dużą wiedzę na temat sprzedawanych produktów jednak nie są w stanie spojrzeć na Państwa wnętrza kompleksowo. Dlatego w swojej pracy bardzo duży nacisk kładę na dokładne przeanalizowanie projektu oraz przede wszystkim na komunikację z klientem. Wsłuchując się w Państwa potrzeby działam tak aby efekt końcowy był zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Niezależnie od skali powierzonych mi prac mogą Państwo liczyć na moje zaangażowanie, rzetelność i profesjonalizm.

Podejmując współpracę z pracownią projektową “Wnętrza na plus” mają Państwo okazję wykreować wnętrze oryginalne, wysublimowane a przede wszystkim funkcjonalne i piękne, nie będące jedynie prostym odzwierciedleniem istniejących trendów i mody.

Zapraszam do współpracy.

Anna Guc

By poczuć się jak w domu

Sprawimy, że znowu poczujesz się jak w domu. Niezależnie od wybranego stylu, wystroju wnętrza czy aktualnego humoru Twój dom otoczy Cię prawdziwą przytulnością – zobaczysz, wszelkie smutki odejdą w zapomnienie. Wyobraź sobie: śnieżny, zimowy wieczór. Ale to nie szkodzi, ponieważ siedzisz sobie z kubkiem gorącej herbaty i przykryty miękkim kocem w swoich czterech ścianach indywidualnie skrojonych przez naszego projektanta wnętrz. Czujesz się błogo i bezpiecznie. Wspaniała wizja, prawda? Z nami jak najbardziej możliwa, ponieważ jesteśmy ekspertami w aranżacji wnętrz.

“Nadajemy mieszkaniom duszę, zamieniając je ze zwykłych budowli w miejsca, w których po prostu chce się żyć.”
0
zrealizowanych projektów
0
wypitych kaw do naładowania energii
0
pomysłów na minutę!

Wymarzone miejsce na Ziemi

Stwórz je – z nami!