Projektujemy wnętrza funkcjonalne, w których wygodnie się mieszka

Każdy architekt wnętrz doskonale wie, jak ważne jest stworzenie projektu przestrzeni dopasowanego do wymagań mieszkańca. Każda przestrzeń mieszkalna powinna być zaaranżowana z dbałością o detale, a przede wszystkim ma być funkcjonalna. Chodzi o to, by wygodnie się w takim wnętrzu mieszkało na co dzień. Choć oczywiście estetyka jest tu równie istotna. Tak właściwie jeśli chodzi o projektowanie wnętrz, najważniejsze są dwie wartości: estetyczna właśnie oraz użytkowa. Na te dwa elementy zwracamy uwagę, tworząc projekty dla klientów. Projektując, wykorzystujemy dostępne miejsce i dbamy o to, by wszystko do siebie doskonale pasowało. Dzięki temu nasze projekty wnętrz są bliskie ludziom. Tworzymy je dla nich.

Projektant wnętrz – twórca funkcjonalnych wnętrz z klimatem

Projektant to osoba, która dobrze wie, w jaki sposób zaplanować przestrzeń i jak zaprojektować wnętrze z klimatem i pomysłem. To ktoś, kto jest prawdziwym specjalistą i zajmuje się projektowaniem wnętrz także z pasji – jak my. Dbamy o estetykę i użyteczność projektów, nad którymi pracujemy. Chcemy także, aby były zgodne z tym, czego oczekują nasi klienci.

Czy dobranie dodatków i mebli pasujących do siebie to już dobry projekt?

Niestety – nie tak to działa. Aranżacja wnętrz to coś więcej. Osoby pracujące w sklepach wnętrzarskich często potrafią doradzić, jakie elementy będą do siebie pasować, ale to za mało, aby stworzyć spójne wnętrze. Do tego potrzebne jest spojrzenie na przestrzeń jako na całość i dopiero wtedy zająć się wydzielaniem, projektowaniem poszczególnych stref. Nasza pracownia architektoniczna tak właśnie pracuje nad projektami. Tworzymy spójną całość, dobieramy meble, dodatki i wszystko inne tak, by było to zgodne z oczekiwaniami klienta.

Moda w aranżacji i wystroju wnętrz?

Każdy w pewien sposób podąża za modą. Nie inaczej jest w przypadku trendów wnętrzarskich. Wiemy jednak, że aranżacja wnętrz to coś więcej. Dobry projekt nie może być w całości oparty na aktualnej modzie – ona szybko przeminie, a mieszkanie zostanie. Ważniejsza jest funkcjonalność i to, by wnętrze było estetyczne. Modne dodatki oczywiście urozmaicają całość – nie boimy się ich. Projekty wnętrz na nich zyskują.

Profesjonalne projektowanie wnętrz

Chcesz odmienić swoje mieszkanie? Umeblowanie jest niepraktyczne, dodatki do siebie nie pasują? To zadanie dla nas. Stworzymy dla Ciebie projekt, dbając  o spójność i wszystkie kwestie użytkowe.

Zaprojektujemy dla Ciebie łazienkę, kuchnię, salon czy przedpokój. Zajmujemy się aranżacją wnętrz prywatnych na terenie całej Polski – ale szczególnie zachęcamy do kontaktu osoby z Katowic i pobliskich miejscowości.

Pozostaw nam zaprojektowanie wystroju Twojego mieszkania. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych profesjonalnie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące aranżacji wnętrz i udzielimy porad. Zapraszamy do współpracy.