Projekt kawalerki – jak urządzić małe wnętrze?

  Blog

Szukasz inspiracji na aranżację kawalerki? Poznaj ciekawe i sprawdzone propozycje od najlepszych projektantów wnętrz. Wybierz najlepsze usługi w branży!

Wstęp
Projekt kawalerki może być wyzwaniem dla osoby nieznającej się na aranżacji wnętrz. Z pewnością jednak nie będzie stanowił żadnego problemu tym osobom, które są świetnymi projektantami wnętrz i mają ogromne doświadczenie w oferowaniu usług projektowych. Jak z sukcesem urządzić nieduże wnętrze? Na co warto zwracać szczególną uwagę podczas współpracy z projektantem wnętrz? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania prezentujemy w naszym wpisie. Zapraszamy do lektury!

Spis treści
1. Wstęp
2. Kawalerka w luksusowej odsłonie – da się?
3. Pomysły na aranżację niewielkiej przestrzeni

Streszczenie artykułu
Czy można urządzić małą kawalerkę luksusowo? Oczywiście, że tak! Wystarczy postawić na pastelową kolorystykę, drewno i wysokogatunkową ceramikę. Do tego warto też skorzystać z usług dobrego projektanta wnętrz. To się naprawdę opłaca!

Artykuł
Podczas poszukiwań inspiracji do urządzenia nawet najmniejszej kawalerki, warto pomyśleć o nawiązaniu współpracy z dobrym projektantem wnętrz. Doświadczony specjalista będzie doskonale zorientowany w sposobach na to, by skutecznie pogodzić niewielki dostępny metraż z potrzebą funkcjonalności o dostępu do komfortowych rozwiązań. Choć samo zaprojektowanie kawalerki może być początkowo swego rodzaju wyzwaniem dla projektanta, z pewnością efekty końcowe pozytywnie zaskoczą klientów. Kreatywność świetnych projektantów wnętrz nie ma bowiem granic!

Kawalerka w luksusowej odsłonie – da się?
Dla dobrych projektantów wnętrz, będących również pasjonatami w swojej dziedzinie, nie ma rzeczy niemożliwych. Stąd też nawet pomysł luksusowej aranżacji kawalerki nie powinien być trudny do realizacji. Wystarczy bowiem wdrożyć kilka ze sprawdzonych rozwiązań i… okazać się może, że doskonale wyposażona kawalerka stała się faktem! Jakie rozwiązania warto więc zastosować, by nawet na niewielkiej przestrzeni móc uzyskać efekt rodem z katalogu pełnego luksusowych inspiracji? Z pewnością warto postawić na wprowadzenie niebanalnego, nowoczesnego oświetlenia, zadbać o wyeksponowanie różnorodnych dodatków wnętrzarskich oraz postawić na oryginalne, niesztampowe, designerskie meble. Taki zestaw rozwiązań z pewnością sprawdzi się w każdej nowocześnie urządzonej kawalerce!

Pomysły na aranżację niewielkiej przestrzeni
Kawalerka jest bardzo specyficzną formą mieszkania, w której jest się skazanym na pewnego rodzaju ograniczenia. Nie jest jednak powiedziane, że w takim mieszkaniu będzie się mieszkać mało komfortowo. Wręcz przeciwnie. Korzystając bowiem z usług dobrego projektanta wnętrz można zadbać o komfortowe i wygodne wyposażenie nawet najmniejszej kawalerki. Praktycznymi i sprawdzonymi pomysłami na aranżację będzie z pewnością postawienie na drewnianą podłogę w całym mieszkaniu, wybór wysokogatunkowej ceramiki do łazienki, kuchni oraz salonu, jak również postawienie na pastelowe akcenty kolorystyczne w całej przestrzeni. Bardzo atrakcyjne efekty wizualne gwarantowane!