Connection Information

To perform the requested action, WordPress needs to access your web server. Please enter your FTP credentials to proceed. If you do not remember your credentials, you should contact your web host.

Connection Type

Home staging – czym jest i dlaczego warto w niego zainwestować? | Wnętrza Na Plus

Home staging – czym jest i dlaczego warto w niego zainwestować?

  Blog

Chcesz wiedzieć czym jest home staging i dlaczego warto go zlecić profesjonalistom? Zapraszamy do lektury naszego wpisu. Polecamy usługi naszych fachowców!

Wstęp
Są takie działania, których głównym celem jest znaczne zwiększenie atrakcyjności mieszkań przeznaczonych na sprzedaż lub pod wynajem. Działania te profesjonalnie określane są mianem home stagingu. Na czym dokładnie polega ich istota i dlaczego warto w nie zainwestować? Na najważniejsze pytania odpowiadamy w poniższym wpisie.

Spis treści
1. Wstęp
2. Specjalne zabiegi wizualne i estetyczne
3. Korzyści z home stagingu
4. Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz

Streszczenie artykułu
Uwypuklenie atutów mieszkania, staranny dobór mebli, kolorów i elementów wyposażenia, a do tego profesjonalne zdjęcia. To najważniejsze zalety home stagingu przeprowadzonego przez najlepszych w branży. Sukcesem działań będzie szybsza sprzedaż po wyższej cenie i wyróżnienie oferty spośród wielu innych.

Artykuł
Pierwsze 5 sekund jest bardzo ważne w kreowaniu pozytywnego lub negatywnego wrażenia. Dlatego też warto wziąć pod uwagę tę regułę również w branży nieruchomości, myśląc o przygotowaniu atrakcyjnej oferty mieszkania na sprzedaż lub wynajem. Dlaczego jednak warto zlecić home staging profesjonalistom? Jakie korzyści mieć z tego będzie właściciel nieruchomości? Sprawdziliśmy to.

Specjalne zabiegi wizualne i estetyczne
Nawet najpiękniej wyposażona nieruchomość nie zostanie atrakcyjnie zaprezentowana na zdjęciach, jeśli te nie będą wykonane przez profesjonalistów znających się na swoim fachu i mającym dużą praktykę w fotografowaniu. Żeby jednak zdjęcia mogły się naprawdę udać, nierzadko konieczne będą również szeroko pojęte prace związane z malowaniem, doborem mebli czy naprawą jakiś elementów wystroju, które tego wymagają. Wskazówki co do konieczności wykonania danych prac przedstawi nam nikt inny, jak doświadczony home stager, mający na swoim koncie wiele udanych „metamorfoz” mieszkań. Jeśli zależy nam na szybkiej sprzedaży nieruchomości po korzystnej cenie – warto, byśmy zastosowali się do przekazanych zaleceń.

Korzyści z home stagingu
Profesjonalne przygotowanie mieszkania do sprzedaży i wykonanie pięknych zdjęć uwypuklających walory nieruchomości to jedynie pierwszy krok do tego, by móc cieszyć się licznymi korzyściami płynącymi z fachowo przeprowadzonych działań home stagingu. Lista korzyści jest zdecydowanie większa – będzie to z pewnością możliwość sprzedaży nieruchomości po zdecydowanie wyższej cenie, niż sprzedający początkowo zakładał. Do tego oferty nieruchomości po home stagingu będą znacznie wyróżniać się na tle innych ofert, a szansa udanego ich promowania będzie przez to również większa. To z kolei z pewnością przyczyni się do tego, że nieruchomość finalnie zostanie sprzedana dużo szybciej.

Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz
Do listy zalet profesjonalnego home stagingu zaliczyć na pewno można także i to, że fachowo wyposażone mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia od zaraz. Popyt na tego rodzaju oferty także rośnie, więc i szansa udanego sfinalizowania transakcji jest bardzo duża. Warto wybrać oferty home stagingu od najlepszych – to się opłaca!